محتویات بسیاری از کانال‌های تلگرامی در واقع بازنشر مطالب سایت‌های اینترنتی مرتبط با آن کانال‌هاست.

باتوجه به مخاطب چندده میلیونی پیام‌رسان تلگرام و امکان ساده و کاربرپسند کانال آن، بسیاری از سایت‌های خبری و شخصیت‌ها و موسسات تصمیم به ایجاد کانال در تلگرام می‌گیرند و مطالبی که در سایت‌شان مندرج می‌شود را در کانال تلگرامی‌شان نیز بازنشر می‌کنند.

اما انجام این کار به صورت دستی چندان مناسب به نظر نمی‌رسد...

چرا که:

  1. موجب هدر رفتن وقت برای یک کار تکراری می‌شود
  2. ممکن است این کار با سرعت لازم انجام نگیرد و بین درج مطلب در سایت تا درج در کانال، وقفه چندساعته یا حتی چند روزه بیفتد
  3. اگر لینک‌های سایت حاوی عبارات فارسی باشد، حجم زیادی از پیام تلگرامی را اشغال می‌کند و ظاهر نامناسبی به مطلب کانال می‌دهد
  4. پیش‌نمایش لینک (link preview) به صورت پیشفرض روشن است و موجب تکرار بخشی از عنوان و متن خبر می‌شود
  5. امکان تغییر ظاهر متن ارسالی به کانال و bold کردن title آن وجود ندارد
  6. و ...

آدرس انکد شده و درهم ریخته فارسی

خصوصا اگر حالتی را درنظر بگیرید که شخصی بخواهد چندکانال داشته باشد و هر کانال هم از سایت‌های متعددی تغذیه شود، این مشکلات بغرنج‌تر می‌شود.

ربات «مدیر» برای همین منظور تهیه شده است:

http://telegram.me/modir_robot

کافی است این روبات را به عنوان یکی از مدیران کانال خود اضافه کنید و سپس فید (RSS) سایت موردنظر را در اختیار آن قرار دهید تا مطالب سایت به صورت اتوماتیک در کانال درج گردد.

در تصویر زیر نمونه مطلب ارسالی سایت فعلی در کانال تلگرام را مشاهده می‌نمایید:

بلد و ضخیم شدن بخشی از متن در مطالب ارسالی مدیر ربات

استفاده از این ربات برای 1 کانال و فید 1 سایت رایگان است اما در صورتی که شما بخواهید کانال‌های متعدد و فیدهای بیشتری داشته باشید و به تنظیمات بیشتری برای آن دسترسی داشته باشید، می‌توانید اکانت غیررایگان آن را با هزینه ماهانه هزار تومان خریداری نمایید.